Maďarská UPC Direct pridá do ponuky tri nové programy, vyradí Blackbelt TV a SportKlub

Luxemburská spoločnosť UPC DTH oznámila rozšírenie programovej ponuky okrem freeSATu na Slovensku a v Česku aj v susednom Maďarsku, kde prevádzkuje satelitnú platformu UPC Direct. Maďarskí zákazníci platformy tak budú mať prístup od 7. apríla tohto roku do troch nových televíznych programov Fine Living, Food Network a Duna z toho posledne menovaný bude vo vysokom rozlíšení (HD).

Fine Living a Food Network budú dostupné všetkým predplatiteľom s aktivovaným programovým balíčkom Direct+, prístup k Duna HD získajú zákazníci už od balíčka Direct medium.

Po pridaní nových programov však z ponuky vyradí, podobne ako freeSAT, program Blackbelt TV a navyše aj SportKlub. Oba programy sa nachádzali v programovom balíčku Direct+.

Technické parametre pre príjem nových programov zatiaľ nie sú známe, zverejnené budú neskôr.

Moho by Vás ešte zaujímať

UPC Direct testuje RTL Spike

UPC Direct testuje RTL Spike

Satelitný operátor UPC DTH, prevádzkovateľ platforiem freeSAT, UPC Direct a FocusSat, spustil technické testy nového…

Komentáre

  • Nechápem jednu vec. Madarska UPC a aj slovensky freesat pridaju spolocne rovnake dve stanice o varení. Madarska ale da este tretiu a to Duna HD. Prečo aj pre SK zakazníkov nedajú napr. STV1 HD

  • Na to je jednoducha odpoved. V Madarsku maju pat krat viac predplatitelov ako u nas.

  • Žeby českí a slovenskí abonenti nemali záujem o rozvoj a skvalitnenie SK/CZ kanálov alebo služby ako takej? Žeby pre nich HD nemalo význam, lebo majú mnohí len SD boxy? Vieme sa len domnievať. Ich oficiálne vyjadrenie (ak také majú): “Podotýkame, že aj napriek označeniu slovenských staníc značkou HD sa jedná iba o niekoľko relácií/filmov, ktoré v takom rozlíšení skutočne vysielajú.” – freeSAT.

Tento článok už nie je možné komentovať