Vlastník Skylinku spolupracuje s maďarskou platformou Hello HD, chcel by získať aj podiel

Vlastník satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, už v týchto chvíľach spolupracuje s maďarskou satelitnou platformou Hello HD, ktorá je dostupná prostredníctvom satelitu Eutelsat 9A (9°E). “S Hello HD veľmi úzko spolupracujeme a na spadnutie je aj naša majetková účasť v tejto platforme,” povedal pre náš portál SatelitnáTV.sk Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group. Ako ďalej dodáva: “Verím, že počas tohto mesiaca bude rozhodnuté.

Satelitnú platformu Hello HD prevádzkuje rovnomenná spoločnosť v spolupráci s eVision. Okrem satelitných služieb ponúka operátor aj pozemnú digitálnu televíziu Hello Digital, ako aj internetové, telefónne a webové služby.

V utorok 7. januára aktivovala platforma svoj nový transpondér na satelite Eutelsat 9A (9°E), vďaka čomu pripravila pre svojich zákazníkov niekoľko nových programov. O zmenách sme vás už informovali v našej predchádzajúcej správe.

Moho by Vás ešte zaujímať

TNK SD skončí 31. októbra

TNK SD skončí 31. októbra

Satelitná platforma TNK (Telewizja na Kartę), ktorá umožňovala bezplatný príjem základných poľských televíznych staníc v…