V Poľsku odštartoval nový kanál TVN24 Biznes i Swiat, nahradil doterajší TVN CNBC

V Poľsku odštartoval dnes 1. januára 2014 presne o polnoci nový televízny kanál TVN24 Biznes i Swiat, ktorý nahradil doterajší kanál TVN CNBC. Vysielania kanálu TVN24 Biznes i Swiat tak naladia všetci doterajší zákazníci operátorov, ktorí mali doteraz v ponuke TVN CNBC. V programovej ponuke nového kanálu by sa mali objavovať programy zamerané na obchodné a finančné informácie a to nielen z Poľska, ale hlavne aj zo sveta.

TVN24 Biznes i Świat je dostupný aj na satelite Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), frekvencii 11 393 MHz. Vysielanie je však kódované a sprístupnené iba zákazníkom poľských satelitných platforiem a to konkrétne nc+, TNK (Telewizja na karte), TNK HD, NNK, Smart HD+ či Cyfrowy Polsat.

TVN CNBC Biznes spustil svoje vysielanie v roku 2007, ako spoločný projekt skupiny TVN a CNBC Europe. O tri roky neskôr, v roku 2010, zmenil svoj názov na TVN CNBC. V roku 2013 bola ohlásená ďalšia zmena a to ukončenie vysielania TVN CNBC a štart nového kanálu TVN24 Biznes i Swiat.

TVN24 Biznes i Świat patrí pod skupinu TVN, ktorá má vo svojom portfóliu ešte aj napr. spravodajský kanál TVN24 (SD aj HD).

(satkurier.pl)

Moho by Vás ešte zaujímať

UPC Direct testuje RTL Spike

UPC Direct testuje RTL Spike

Satelitný operátor UPC DTH, prevádzkovateľ platforiem freeSAT, UPC Direct a FocusSat, spustil technické testy nového…