DMAX HD a DELUXE MUSIC HD obohatia ponuku platformy AustriaSat

Ponuka rakúskej satelitnej platformy AustriaSat na pozícii 19,2°E sa rozrastie o dva nové programy vo vysokom rozlíšení DELUXE MUSIC HD a DMAX HD. Hudobný kanál DELUXE MUSIC HD je k dispozícii pre predplatiteľov už od októbra, DMAX HD bude oficiálne pridaný do ponuky o mesiac neskôr, teda od novembra 2013. Oba programy budú súčasťou balíčkov HD Austria, alebo Kombi Austria.

Po pridaní nových dvoch programov v HD kvalite, tak bude prevádzkovateľ platformy AustriaSat, spoločnosť M7 Group, ponúkať v HD balíčku celkovo už 13 kanálov vo vysokom rozlíšení (Plus4 HD, Tele5 Austria HD, RTL Austria HD, N24 HD, Pro 7 Austria HD, Nickelodeon HD/Comedy Central HD, RTL II Austria HD, SAT.1 Austria HD, VOX Austria HD, Kabel eins Austria HD, Deluxe Music Austria HD a od novembra aj DMAX Austria HD). Ceny balíčkov zostanú bez zmeny (HD Austria 6,9 €/mesiac a Kombi Austria 12,9 €/mesiac).

DMAX HD je televízny kanál známeho vysielateľa Discovery Networks zameraný hlavne na mužov. Vo vysielaní sa objavujú prevažne dokumenty s auto-moto tématikou.

DELUXE MUSIC HD vysiela 24 hodín denne videoklipy bez moderovaných relácií so zameraním hlavne na 80. roky.

Moho by Vás ešte zaujímať

UPC Direct testuje RTL Spike

UPC Direct testuje RTL Spike

Satelitný operátor UPC DTH, prevádzkovateľ platforiem freeSAT, UPC Direct a FocusSat, spustil technické testy nového…