Slovak Sport TV 3 spustil vysielanie, dostupný je zatiaľ iba u IPTV operátorov

Nový slovenský športový kanál Slovak Sport TV 3, ktorý získal licenciu od Rady pre vysielanie a retransmisiu koncom augusta 2013 už spustil svoje vysielanie. Stanica je však zatiaľ dostupná iba pre zákazníkov Magio TV a digitálnej televízie od operátora Swan. Do budúcnosti by sa však mal Slovak Sport TV 3 objaviť aj u ďalších slovenských IPTV operátorov ako aj v DVB-T. V prípade terestriálneho vysielania však bude dostupný len z lokálnych vysielačov spoločnosti AVIS a to konkrétne v mestách Bratislava, Trnava, Galanta, Nitra, Levice, Nové Zámky, Zvolen, Banská Bystrica a Žilina.

Vo vysielaní Slovak Sport TV 3 sa budú objavovať hlavne domáce športové udalosti, no nemali by chýbať aj prenosy zo zámorskej NHL. “SlovakSport.TV 3 bude FTA kanál zameraný na slovenský trh a prinesie okrem slovenského športu aj prenosy zo zámorskej NHL, týždenný magazín o dianí v nemeckom futbalovom klube Borussia Dortmund, českú Gambrinus ligu a veľa iného zo sveta športu,” informoval Slovak Sport TV na sociálnej sieti.

Prevádzkovateľom Slovak Sport TV 3 je spoločnosť Slovak Sport, ktorá prevádzkuje okrem Slovak Sport TV 3 ešte ďalšie dva športové kanály Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2. Posledne menovaný je však dostupný na Slovensku exkluzívne iba v platformách Magio TV, Magio Sat a DIGI TV.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Tento článok už nie je možné komentovať