Sport 1 HD rozšíri ponuku platformy UPC Direct

Spoločnosť UPC DTH rozšíri ponuku satelitnej platformy UPC Direct, ktorá je dostupná v Maďarsku o nový program vo vysokom rozlíšení Sport 1 HD. Program by mal byť dostupný pre zákazníkov už od 1. februára 2013. Program bude automaticky k dispozícii pre predplatiteľov programového HD balíčka.

Maďarská verzia Sport 1 HD prináša známe súťaže ako: UEFA Champions League, maďarskú a španielsku futbalovú ligu, či tri hlavné americké súťaže NFL, NBA a NHL. Vo vysielaní však nechýbajú ani bojové športy.

Technické parametre pre príjem maďarskej verzie Sport 1 HD na satelite Thor 6 (0,8°W) zatiaľ nie sú známe. O spustení vysielania vás budeme samozrejme informovať.

Pripomeňme, že spoločnosť UPC DTH plánuje rozšíriť ponuku HD programov aj pre slovenských a českých zákazníkov. O aké programy sa bude jednať zatiaľ stále nie je známe, keďže spoločnosť svoje novinky pre novinárov nijak neprezentuje.

Moho by Vás ešte zaujímať

UPC Direct testuje RTL Spike

UPC Direct testuje RTL Spike

Satelitný operátor UPC DTH, prevádzkovateľ platforiem freeSAT, UPC Direct a FocusSat, spustil technické testy nového…

Komentáre

  • Samozrejme. 😉 HD verzia maďarskej verzie existuje už od 17. decembra 2012. Upravili vtedy aj logo a vizuál klasickej SD verzie (označujú prenosy v HD). Na českej verzii zatiaľ nič také nie je.

Tento článok už nie je možné komentovať