Nemecká HD+ ponúkne 15 HD kanálov, najnovším prírastok je Deluxe Music HD

Nemecká satelitná platforma HD+ ponúkne svojim zákazníkom už 15 televíznych kanálov vo vysokom rozlíšení. Najnovším prírastkom bude Deluxe Music HD, ktorý rozšíri ponuku od 17. decembra 2012. Kanál Deluxe Music spustil svoje vysielanie ešte v roku 2005 a práve 17. decembra 2012 spúšťa svoj program aj vo vysokom rozlíšení.

Platforma HD+ funguje už od roku 2009 a v súčastnosti ju využíva už 2,8 milióna domácností v Nemecku. Ponuka HD+ obsahuje aktuálne programy ako RTL HD, Sat.1 HD, ProSieben HD, VOX HD, kabel eins HD, RTL II HD, SUPER RTL HD, N24 HD, TELE 5 HD, SPORT1 HD, DMAX HD, Nickelodeon HD, sixx HD, COMEDY CENTRAL HD a onedlho aj DELUXE MUSIC HD.

Pripomeňme, že platforma HD+ je dostupná sa satelitnej pozícii ASTRA (19,2°E) a pre príjem programov je potrebný satelitný prijímač, alebo CAM modul spolu s dekódovacou kartou. Cena karty a modulu sa pohybuje okolo 50 eur s tým, že prvý rok predplatného je zadarmo. Na ďalší rok je potrebné zaplatiť predplatné vo výške 50 eur, čo je priemerne 4,17 eur na mesiac.

Moho by Vás ešte zaujímať

UPC Direct testuje RTL Spike

UPC Direct testuje RTL Spike

Satelitný operátor UPC DTH, prevádzkovateľ platforiem freeSAT, UPC Direct a FocusSat, spustil technické testy nového…