Rádio_FM má nový web

Programová služba Rozhlasu a televízie Slovenska Rádio_FM dnes spustila novú webovú stránku radiofm.sk. Okrem programu, živého streamu či vynoveného playlistu ponúka aj samostatný obsah.

Web nebude iba kanálom pre propagáciu rádia a jeho programov, ale aj priestorom pre autorské články, recenzie alebo publicistiku, ktorá sa do vysielania už nezmestí,“ hovorí jeho spoluautor a ideový tvorca Dušan Vančo (šéfdramaturg Rádia_FM). Webstránku zároveň exkluzívne krstí novým videoklipom skupina Puding pani Elvisovej. Ten vznikol na skladbu Astoria, ktorú poslucháči zvolili v ankete Radio_Head Awards za singel roka 2011.

Web bol vyvíjaný niekoľko mesiacov výlučne z vnútorných zdrojov a kapacít Rádia_FM. Po vytvorení komplexnej webovej platformy RTVS bude jeho funkcionalita a dizajn začlenený do korporátneho riešenia.

Autori a vývoj: Michal Sekera (Rádio_FM), Dušan Vančo (Rádio_FM)

web adresa: www.radiofm.sk

(RTVS)

Mohlo by Vás ešte zaujímať

Andrej Miklánek odchádza z TV JOJ do Slovak Telekomu

Andrej Miklánek odchádza z TV JOJ do Slovak Telekomu

Od 1. januára 2016 posilní rady Slovak Telekomu Andrej Miklánek, ktorý doteraz pôsobil v JOJ Group ako manažér divízie platených kanálov a služieb. V Slovak…
Telekom aktivoval nový satelitný transpondér, testuje na ňom programy pre českú DIGI TV

Telekom aktivoval nový satelitný transpondér, testuje na ňom programy pre českú DIGI TV

Slovak Telekom dnes aktivoval nový satelitný DVB-S2 transpondér na orbitálnej pozícii 0,8°W z ktorého testuje ďalšie televízne programy pre českú satelitnú platformu Nová DIGI TV,…

  • ikosk uz len na teba cakali, aby si im to natrel. Zjavne nevies, co je naprogramovanie backendu k velkemu multimedialnemu projektu a nastavenie CMS. Mier s tebou.

Comments are closed.