V šou Modré z neba sa dnes večer stane zázrak!

Nepresnívali svoj život, ale prežili svoje sny. Spoznajte s Markízou silné príbehy ľudí, ktorí vďaka šou Modré z neba majú opäť dôvod na radosť!

Aj v stredu 21. marca 2012 o 20.15 h bude na obrazovkách Markízy vyhradený čas na plnenie túžob v obľúbenej šou Modré z neba. Vilo Rozboril so svojím tímom zmení neľahký osud ďalším trom slovenským rodinám. Divákov hneď na začiatku chytí za srdce dojímavý príbeh malej Dominiky s detskou mozgovou obrnou, ktorá vďaka relácii absolvovala pobyt v Adeli centre.

Mimoriadne emotívny bude aj príbeh rodiny Bryndzovcov, ktorým do tla zhorel vytúžený dom. Teraz však majú opäť strechu na hlavou. Život svoju odvrátenú tvár ukázal aj rodinne olašských Rómov. Némethovci prišli o hlavu rodiny – otca a manžela Petra, ktorý svoje deti viedol k vzdelaniu. Jeho dcéra Patrícia sa v liste pre Modré z neba zdôverila s krásnou túžbou: sľúbiť otcovi, že cesta do školy pre nich neostane zbúraná.

Šou Modré z neba je zároveň štartérom pomoci. Ťažký osud ľudí sa po vysielaní snažia zmierniť aj diváci. Pomoc im môžu ponúknuť prostredníctvom facebookovej fan page Modré z neba, ktorá ma v súčasnosti vyše 156-tisíc fanúšikov. Jednotlivým príbehom sa venuje aj webstránka Návštevníci sa na nej môžu dozvedieť aj zaujímavosti o šou.

(TV Markíza)

Moho by Vás ešte zaujímať