OTO 2011 aj vo vysokom rozlíšení na Jednotke

Dvanásty ročník diváckej ankety o najpopulárnejšiu Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) za rok 2011 odvysiela RTVS vo vysokom rozlíšení (Full HD) exkluzívne na Jednotke dnes v hlavnom vysielacom čase o 20:10 hod. Kanál Jednotka HD, je dostupný vo vybraných IPTV sieťach ako aj vo Verejnoprávnom multiplexe v rámci DVB-T vysielania.

Hostiteľmi slávnostného galavečera budú Marián Čekovský a Michal Hudák. V priamom prenose vystúpia Ľuboš Kostelný, Alena Heribanová, Lukáš Latinák, Petra Polnišová, Martin Pyco Rausch, Tomáš Maštalír, Sisa Lelkes-Sklovská, Katka Brychtová, Diana Mórová, Kamila Magálová, Matej Sajfa Cifra, Ján Koleník, Zuzana Tlučková, Roman Pomajbo, Kristína Farkašová a mnohí ďalší. V programe zaspieva aj Nela Pocisková, ktorá skladbou Jesus Loves Me vzdá poctu Whitney Houston. Pri odovzdávaní ceny v kategórii Herec v dramatickom seriáli sa na scéne objaví modelka Soňa Skoncová, ktorá robila spoločnosť na tohtoročných Oscaroch hercovi Sacha Baron Cohenovi.

Ako vyvrcholenie priameho prenosu vystúpi reprezentant Slovenska na tohtoročnej medzinárodnej súťaži Eurovision Song Contest v Baku Max Jason Mai, ktorý svoju súťažnú skladbu Don´t close your eyes zaspieva prvýkrát naživo práve na vyhlasovaní výsledkov ankety OTO 2011.

Divácke hlasovanie
Do hlasovania sa diváci mohli zapojiť prostredníctvom anketového lístka uverejneného v printových médiách. Podmienkou pre úspešné hlasovanie a následné zaradenie do žrebovania o hodnotné ceny bol správne vyplnený anketový hlasovací lístok s uvedenými štyrmi menami/programami. Hlasovalo sa tiež prostredníctvom internetu.

Každý divák, ktorý sa správnym spôsobom zapojil do hlasovania, bude zaradený do žrebovania o hlavnú cenu. Výherca sa žrebuje vopred za prítomnosti notára a výsledok žrebovania odvysiela v priamom prenose verejnoprávna Jednotka v piatok 9. marca 2012 o 20:10 hod. Hlavnou cenou večera je osobný automobil, ďalšou exkluzívny rodinný pobyt a vecné ceny

V diváckej ankete OTO 2011 sa hlasuje v týchto kategóriách:
Osobnosť TV spravodajstva
Osobnosť TV športu
Osobnosť TV publicistiky
Moderátor/moderátorka zábavných programov
Speváčka
Spevák
Herečka v komediálnom seriáli
Herec v komediálnom seriáli
Herečka v dramatickom seriáli
Herec v dramatickom seriáli
Seriál roka
Zábavný program
Program roka

Odborné kategórie, ktoré nie sú uverejnené v tlači:
Sieň slávy – kategória cti, o ktorej rozhoduje Akadémia osobností kultúrneho a spoločenského diania na Slovensku.
Televízny počin roka – kategória, o ktorej rozhodujú novinári a redakcia časopisu Život.
Absolútny OTO – Cena Života – najväčší počet hlasov spomedzi všetkých víťazov.

Anketa Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) je divácka anketa, v ktorej diváci raz ročne hlasujú o svojich najobľúbenejších televíznych osobnostiach a programoch. Organizátorom a držiteľom licencie ankety OTO je agentúra APA, vyhlasovateľom a hlavným mediálnym partnerom je Ringier Axel Springer a garantom ankety týždenník Život. Slávnostný galavečer, na ktorom budú vyhlasované výsledky ankety OTO 2011, odvysiela v priamom prenose Slovenská televízia.

Nenechajte si ujsť tento jedinečný priamy prenos dnes večer na Jednotke a vychutnajte si ho vo vysokom rozlíšení.

(RTVS)

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • No, nenechali sme si ujsť a boli sme hodne sklamaní celkovou úrovňou tohoročného udeľovania cien OTO. Program sa nám zdal nudný a nezvládnutý, vydržali sme to sledovať do konca len vďaka tomu, že sme dúfali, že uvidíme prezentáciu piesne pre Eurosong, ale ešte aj tú vyradili z programu. Hlavne, že jej propagáciou si zvýšili sledovanosť. Pani Prágnerová si vystrelila z divákov, celý program vyznel ako žart. Taký kanadský.

Tento článok už nie je možné komentovať