Satelitná platforma n na karte sa rozšíri o nové HD programy

Poľská satelitná platforma n na karte sa rozšíri od 15. decembra 2011 o štyri nové programy vo vysokom rozlíšený. Informuje o tom samotná platforma na svojim oficiálnych webových stránkach.

Aktuálne je už aj známe o aké nové programy sa bude jednať. Mali by to byť nové kanály nPremiumHD, nPremiumHD2, nPremiumHD3 a nPremiumHD4, ktoré odštartujú na poľskom trhu presne 15. decembra 2011. Programy tak budú od svojho štartu dostupné aj v prepaid službe n na karte. Nebudú však zaradené do žiadneho zo súčasných balíkov, ale do nového balíka nPremiumHD, ktorý si budú môcť aktivovať len zákazníci s už aktivovaným balíkom Domowy HD spolu s Premium HD. Plná ponuka programov tak bude stáť 59,7 zlotych (13,34€) a bude obsahovať až 42 kanálov z toho 20 programov vo vysokom rozlíšení (HD).

Poľská prepaid platforma n na karte vysiela prostredníctvom satelitnej pozície Hot Bird (13°E). Svoj signál kóduje v systéme Conax a pre príjem je preto potrebný buď spárovaný modul, alebo satelitný prijímač spolu s dekódovaciou kartou.

Moho by Vás ešte zaujímať

TNK SD skončí 31. októbra

TNK SD skončí 31. októbra

Satelitná platforma TNK (Telewizja na Kartę), ktorá umožňovala bezplatný príjem základných poľských televíznych staníc v…