Platforma Xtra TV s promo kanálom

Nová ukrajinská satelitná platforma Xtra TV, ktorá vysiela prostredníctvom satelitu AMOS 3 (4°W) spustila svoj bezplatný promo kanál. Nekódované vysielanie promo kanálu pod názvom Xtra TV Info je dostupné na transpondéri 8, frekvencii 11258 MHz, pol. H. Bude to jediný kanál v platforme, ktorý bude vysielať nekódovane (FTA).

Na kanále Xtra TV budú môcť diváci zhliadnuť informácie o televíznych kanáloch, ktoré sú súčasťou ponuky novej satelitnej platformy. Kanál sa bude zameriavať na potencionálnych zákazníkov novej platformy, preto aj z toho dôvodu nebude zakódovaný.

Technické parametre pre príjem:
Družica: AMOS 3 (4°W)
Frekvencia: 11 258 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 5/6
SR: 27500
Norma: DVB-S
Modulácia: QPSK
Kódovanie: Nie
ID: Xtra TV Info

Pripomeňme, že platforma Xtra TV patrí do ISTIL Group Mohammada Zahoora, bývalého akcionára platformy Poverkhnost+, ktorá ukončila svoju prevádzku v auguste roku 2010. Platforma Xtra TV ponúka za nie veľkú cenu prístup k viacerým plateným kanálom. Ponúka päť tematických balíkov v cene 29 UHR (2,68 eur) mesačne za každý z nich. Ak sa zákazník rozhodne pre všetky balíčky zaplatí iba 89 UHR (8,25 eur). Platforma bude využívať kódovací systém Conax. Samotná dekódovacia karta bude v hodnote 99 UHR (9,17 eur).

Platforma ešte oficiálne nespustila svoju komerčnú prevádzku. Štart sa očakáva v najbližších dňoch.

(satkurier.pl)

Moho by Vás ešte zaujímať

TNK SD skončí 31. októbra

TNK SD skončí 31. októbra

Satelitná platforma TNK (Telewizja na Kartę), ktorá umožňovala bezplatný príjem základných poľských televíznych staníc v…